איפור ותסרוקות לכלות

כל מי שהתחתן, או ליווה זוגות לקראת החתונה שלהם, יודע שכמעט תמיד מי שקובע את הכיוון זו הכלה, ותפקידם של אנשי המקצוע הוא לעשות את הטוב ביותר כדי לספק את רצונותיה. החתן? הוא רק צריך להגיע בערב הנכון, למקום הנכון, וללבוש את החליפה הנכונה. זה כמובן נכון במיוחד כשמדובר באיפור ובעיצוב השיער של הכלה לקראת החתונה.

התאמת איפור כלה
המטרה של איפור כלה, לפני כל דבר אחר, היא להבליט את יופייה של הכלה, ולהתאים את המראה החיצוני שלה לתחושה שלה ביום חתונתה, כנראה היום המאושר ביותר בחייה. הכוונה היא לא לצבוע את פניה של הכלה בכמה שיותר צבעי איפור ולהסתיר את התווים הטבעיים שלה, אלא דווקא להמעיט בחומרים, ולהדגיש את תווי הפנים במקום לכסות אותם. זה לא אומר שאי אפשר ללכת עם הכלה על מראה מעושן לעיניים, או להשתמש בסומק דרמטי, אבל יש דרכים להגיע גם למראה כזה בלי להפוך את עור הפנים לקנבס לציור.

איפור כלה איכותי ומקצועי יתבסס על חומרים איכותיים, עדינים, וגמישים במיוחד, כמו למשל מייקאפ בהתזה ולא באמצעות מריחה, כדי לאפשר לעור הפנים להישאר חי וגמיש לאורך כל הערב, גם אם החתונה נערכת בקיץ והכלה צפויה להזיע, וגם אם כל הדמעות שהיא אולי תזיל במהלך הערב.

ברוב המקרים גם הכלה וגם כל מאפר או מאפרת כלות שמכבדים את עצמם, יציעו איפור ניסיון. המטרה באיפור ניסיון היא לא לנסות ולסחוט ממך כספים נוספים, אלא לעבוד איתך בצורה הדרגתית על האיפור, ולהתאים אותו גם לתווי הפנים וגם לאישיות ולמראה שאת חולמת עליו לחתונה. התוצאה הסופית צריכה להיות לא רק יפה, אלא גם נוחה, ולכן חשוב לעבוד במשותף גם לפני היום הגורלי, ולנסות כמה אפשרויות שונות לאיפור כלה, כדי להגיע לתוצאה המחמיאה ביותר עבורך.

בחירת תסרוקת כלה
גם כאשר מגיעים לעיצוב תסרוקות לכלות, חשוב להתבסס על השיער הטבעי של הכלה ועל העיצוב הטבעי שלו – לכלה שהשיער שלה חלק לא כדאי לנסות בקבוקים דווקא לערב החתונה, ולכלה מתולתלת כנראה שעדיף לא לבחור בהחלקה יפנית עבור החופה. אם מדובר בתלתלים, קיימות דרכים רבות להעניק להם מראה נקי ומסודר גם מבלי להחליק את השיער, וגם לשיער חלק או גלי יש דרכים רבות לעיצוב כך שישלים את המראה החגיגי כולו.

תסרוקות כלה איכותיות הן אלה שמתחשבות לא רק בסוג השיער של הכלה, אלא גם בתווי הפנים, ובשילוב של קו השיער עם האוזניים והצוואר, ואפילו עם מבנה הגוף ושמלת הכלה. אין כללי ברזל לתסרוקות כלה – לפעמים התסרוקת המחמיאה ביותר תהיה בשיער פזור ולפעמים באסוף, יש כלות שתסרוקת גבוהה תחמיא להן ולאחרות דווקא נמוכה, וכן הלאה.

אם עוד לא מצאתן את הסגנון שלכן לחתונה, אתן מוזמנות לקרוא הצצה לסיפורי איפור ותסרוקות כלות, ולהתרשם מחוויות של כלות אחרות.

תגובה אחת על הפוסט “איפור ותסרוקות לכלות

  1. איפור כלה צריך להתאים לעיצוב שיער לתווי פנים ולגרום לכך שהיא תיהיה היפה בנשים בחתונה!
    אך תפקידה של המאפרת כלות הוא גדול מזה, בכך שהיא יכולה להרגיע את הכלה לפני החתונה ולתת לה את ההרגשה הנינוחה על מנת שהיום באמת יהפוך מיום מאוד מלחיץ ליום הטוב ביותר בחייה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *