אפליקציות סמארטפון לסטודנטים

רבים יגידו כי הסמארטפון הוא החבר הטוב ביותר של כל סטודנט. אחרי הכול, אין כמו בדיקת הדואר האלקטרוני או משחק אייפון ממכר כדי להתגבר על רגעים משעממים בשיעורים. עם זאת, לא כול הסטודנטים מודעים לכך שהטלפון החכם שלהם יכול למעשה לסייע להם בלימודים במידה רבה- בזכות אפליקציות שונות.

אנחנו נסקור פה מספר אפליקציות חשובות שיכולות לעזור לכל סטודנט.

Evernote

האפליקציה המצויינת הזו מיועדת לשמור ולסנכרן מסמכים בין הסמאטרפון למחשב הנייד או הנייח, ובכך לאפשר המשך עבודה עליהם. כך, ניתן לסנכרן מסמכי עבודה, תמונות, הרצאות מוקלטות ושאר עזרים אל התוכנה, ואלה יהיו זמינים עבור הסטודנט מכל מקום בו היא מותקנת.

האפליקציה הזו אידיאלית למגוון שימושים רחב. ראשית, ניתן להשתמש ביכולות ההקלטה של כל אייפון ולתעד את השיעור כולו, כך שניתן יהיה לחזור עליו בבית. אפשרות אחרת היא להוסיף חומרי לימוד (לרבות סיכומי הרצאות) אל התיקייה, ולקרוא אותם בכל מקום באמצעות הטלפון החכם.

יש לציין כי מטבע הדברים האפליקציה חיונית בעיקר לתזכורות ולהערות- קשה להאמין שסטודנטים רבים יוכלו להקליד את כל חומר השיעור בטלפון שלהם, למשל.

אפליקציה זו זמינה בעיקר באייפון, וניתנת להורדה בגרסתה הבסיסית בחינם. בתוספת תשלום, ניתן להוסיף נפח נוסף לשמירה.

Things

האפליקציה הבאה מיועדת לניהול מטלות באמצעות הטלפונים החכמים. בה, ניתן להגדיר מועדי מבחנים, תרגילים שיש להגיש, מאמרים שנדרשים לקרוא וכן הלאה. היתרון המהותי שלה הוא היכולת לנהל מספר עצום של משימות בתחכום ובפשטות גם יחד.

את המטלות אשר מגדירים בתוכנה ניתן לקטלג על פי מספר רב של מאפיינים: סדר חשיבות, מועד ביצוע אחרון וכן הלאה. מעבר לכך, כאשר תגיע השעה גם לבצע את המשימות האלה        אל מכשירו.Pushבפועל, יקבל משתמש בסמארטפון הודעת

למעשה, החיסרון העיקרי של אפליקציה זו הוא המחיר המעט גבוה שלה. רכישה בחנות            עבור משתמשי אייפון תעלה לא פחות מעשרה דולרים.Appleהמקוונת של

IStudiez Pro

האפליקציה הזו, אשר ניתנת להורדה הן באייפון והן באייפד, משלבת למעשה את כל הצרכים
הארגוניים של הסטודנטים. ראשית, ניתן להגדיר בה בקלות את מערכת השעות של הסטודנט, ולצפות בה בקלות בכל רגע נתון. האפליקציה כוללת גם יומן מקוון וכן מערכת לארגון משימות- ,אבל יעילה בהחלט.Thingsמתוחכמת פחות מזו של

ניתן להוסיף אל הגדרת כל שיעור גם את פרטי המרצה, לרבות שעות הקבלה, כתובת דואר אלקטרוני וכן הלאה. האפליקציה מציעה ממשק נוח, שמאופיין בפירוט חזותי נעים לעין. בכל יום, היא תציג עבור הסטודנט את פירוט המשימות שלו באותו יום, הן בלימודים והן בעבודה. ניתן אפילו להגדיר בה ציונים או אחוזי מטלות מהמשקל הכולל.

בדומה לאפליקציה הקודמת, הרי שגם פה ניתן להוסיף עדכונים על שיעורים או משימות קרובים.

מחירה של אפליקציה זו עומד על כ-3.99 דולרים, אך מפעם לפעם מוצעות הנחות עבור הרוכשים.

סטודנטים, שימרו על הזכויות שלכם להיות מצויידים באפליקציות הנכונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *