אפליקציית Shazam – זיהוי שירים

חלק מכם אולי כבר לא זוכר, אבל בעבר, אם שמעתם שיר ברדיו, ברחוב או בפאב השכונתי – לא תמיד יכולתם לגלות את שמו של השיר, או מיהו האמן המבצע. לעיתים יכולתם לשאול מישהו מהסובבים, שאולי זיהה ומכיר את השיר או להתקשר למי מחבריכם שיזהה את השיר עבורכם, אך במקרים רבים גם פתרונות אלו לא היו זמינים לבעיית זיהוי השיר.

נכון, בעיה זו היא נחלת העבר עוד ממכשירי הסלולר דור 3, שהגיעו ברובם עם מגוון תוכנות לזיהוי שירים, אולם גם היום ממשיכות להתרחש התפתחויות בתחום שלוקחות את זיהוי השירים באמצעות הסלולר ומעלות אותן כמה רמות למעלה.

כיום, בעידן המכשירים הסלולריים החכמים, קיימות מגוון רחב של אפליקציות לזיהוי שירים, חלקן טובות יותר ופחות, וחלקן מציעות מגוון עצום של אפשרויות מעבר לזיהוי הבסיסי של שם השיר והאמן המבצע.

Shazam – כל המידע על כל שיר שתשמעו

Shazam הינה אפליקציה מתקדמת לזיהוי שירים המציעה למשתמשים מגוון רחב של אפשרויות, מעבר לאפשרות הזיהוי הבסיסית. למעשה, מדובר באפליקציית זיהוי השירים הפופולרית ביותר בעולם, המדורגת במקום ה-4 בכמות ההורדות באפסטור.

לאפליקציה אין ספור אפשרויות מגוונות ומהנות, כאשר המרכזיות בהן:

–          זיהוי שירים באמצעות הפעלת האפליקציה.

–          שמירה ושמיעה חוזרת של דגימה באורך 30 שניות מהשיר.

–          מסך נגלל אוטומטית המציג את מילות השיר ונגלל בקצב השיר, ומאפשר לכם לעקוב אחרי השיר ולשיר בתזמון המושלם.

–          קישור לרכישת השיר באינטרנט (חנות iTunes או Amazon בהתאם למכשיר).

–          קישור לצפייה בקליפ ביו טיוב.

–          שיתוף המוסיקה עם חברים בפייסבוק וטוויטר.

–          מידע וגילוי אמנים חדשים באמצעות פיצ’רים ייחודיים של האפליקציה.

–          בירור על הופעות קרובות של האמן המבצע ורכישת כרטיסים אונליין.

–          מידע אודות האלבומים השונים שיצאו ואלו העתידים לצאת בקרוב ועוד מגוון אפשרויות נוספות.

בקצרה, ניתן לומר שאפליקציית Shazam מאפשרת לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם ויותר, אודות כל שיר או אמן שתשמעו, בכל זמן ובכל מקום!

Shazam – תנו לי בשאזאם

אפליקציית שאזאם זמינה להורדה עבור כמעט כל המכשירים החכמים ומותאמת לשימוש עם אייפון, אייפד, מכשירי אנדרואיד, בלאקברי, מכשירי נוקיה, מכשירי ווינדוס 7 ועוד מגוון רחב של מכשירים תומכים.

האפליקציה זמינה בחינם לכל המעוניינים והתקנה אורכת שניות ספורות בלבד, לאחר ההתקנה ובכל פעם שתרצו לקבל מידע אודות שיר המושמע ברקע כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את אפליקציית Shazam במכשירכם וללחוץ על כפתור הזיהוי. בתוך שניות ספורות תזהה האפליקציה את השיר ותציג בפניכם את כל המידע.

חשוב לזכור שעל מנת לזהות את השיר המושמע האפליקציה חייבת גישה לאינטרנט, על מנת לגשת למאגר המידע של האפליקציה – על כן, אם חיבור האינטרנט במכשירכם כבוי, יש להדליקו בטרם הפעלת אפשרות הזיהוי באפליקציה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *