הקלטת שיחות – מסייע בשמירת זכויות הסטודנטים בכל התחומים!

כמה קשה ולחוץ להיות סטודנט בימינו? מבחנים, הגשות, מחסור בשינה ושלא נזכיר גם את המחויבויות למשפחה, חברים…אין זה סוד כי לא מעט סטודנטים חווים תקופת שפל כלכלית במהלך חייהם הסטודנטיאלים – העמידה בקושי בתשלומי שכר הלימוד הגבוהים, חוסר יכולת לעבוד משרה מלאה וקושי אמיתי במימון עלויות תחזוקה שונות ותשלומי המיסים למדינה וכן הלאה.

לא מעט סטודנטים מחליטים בתקופה זו, לצמצם כמה שיותר הוצאות מיותרות ומתעקשים על הוזלת תנאי החיים שלהם – בכל מיני תחומים. לא בכדי למשל כי את המחאה החברתית ב-2011 הובילו  סטודנטים צעירים ופעילים בני אותו הגיל. מתוך כל אלו, סביר כי חלק מהסטודנטים הללו יצליחו להרים ראשם כלכלית במהלך חייהם  אולם אם ישחזרו את התקופה הסטודנטיאלית הם יזכרו אותה כתקופה דלה ולחוצה במיוחד מבחינה כלכלית, בשל לוח הזמנים הצפוף הנדרשת ברמה האקדמית.

מכל הסיבות הללו, עצם היותכם “סטודנטים” במעמד כזה, מקנה שורה של הטבות בבתי עסק שונים החל מהוזלת מחירים בתחבורה ציבורית, במסגרת הבנק ועד הטבות בתחום הפנאי התרבות, והבידור. למרות אותן הטבות, עדיין לא פעם נתקלים סטודנטים בבירוקרטיה מרגיזה, אשר במקרים רבים פוגמת להם בכיס החודשי. לפיכך, סטודנטים רבים יתעקשו יותר מתמיד, לקבל את מלוא הזכויות המגיעות להם.

סטודנט – הקלט כל שיחה עם נותן שירות מסוים!

לפעמים, קל מאוד להתל בציבור הסטודנטים, במיוחד בעניינים כספיים כאשר עלולים הם, מרוב לחץ לעשות טעויות שיתרמו לרווחת העסק ויזיקו לכיסם. לכן, כאשר אתה, סטודנט מן המניין, מתקשר לחברה מסוימת ומצפה לשירות מסוים ואתה נתקל בשורה של התנגדויות לא צודקות – עליך לפעול מיידית.

במידה והתקרית תמשיך ותיאלץ לפנות לעזרה משפטית, מומלץ להקליט כל שיחה ושיחה. אם אין עליך מכשיר הקלטה ואתה גם לא מעוניין לקנות, ישנו שירות מצוין להקלטת שיחות באתר recorder.co.il שממש כדאי לך להכיר.

הקלטת שיחות – כך עושים זאת בלי בעיה

לשירות יש שלוש אופציות מרכזיות: הקלטת שיחה יוצאת, הקלטת שיחה נכנסת והקלטת שיחה בחלל החדר.

מעוניין להקליט שיחה שאתה יזמת? אין בעיה. ראשית הזן את המספר המיועד להקלטה ולאחר מכן את המייל האישי שלך. לאחר מכן, חייג למספר הייחודי שתקבל, ושמור את הקוד בנוסף. מרגע מענה השיחה ועד תומה – תתרחש ההקלטה. במהלכה לא יישמע כל צפצוף או התראה שההקלטה מתרחשת כך, רק אתה תדע ממנה. מיד לאחר סיום השיחה קובץ ההקלטה יישלח אלייך למייל. בנוסף, תוכל בעזרת הקוד להוריד במיידית את הקובץ.

“נתפסת את המכנסיים למטה” והאדם שרצית להקליט התקשר פתאום? זה פשוט מאוד. באמצעות מיזוג שיחות תוכל להקליטו במהירות האפשרית. מרגע המענה בקש בנימוס סליחה מהאדם אותו אתה רוצה להקליט, היכנס ל-recorder.co.il הזן את הספרה 1, ואת כתובת המייל.

לאחר זאת, תקבל מספר ייחודי. במעמד השיחה לחץ “הוסף שיחה” הכנס את המספר הייחודי ובצע “מיזוג שיחות”. בסוף השיחה, כאמור, יתקבל קובץ למייל האישי ותוכלו להשתמש בקובץ השמע כאוות נפשכם.

קבעתם פגישה ואתם רוצים להקליט את האדם שיושב מולכם? לא צריך יותר ממכשיר סלולרי או נייח. בדומה לכתוב לעיל, הזינו 1 בשדה “הקלד מספר טלפון להקלטה” ואז את כתובת המייל, התקשרו למספר הייחודי שיתקבל, והתחילו את ההקלטה!

פשוט נכון? לפרטים נוספים היכנסו עכשיו ל-recorder.co.il, התחילו לחסוך בעלויות, ולשמור על הגב שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *