מיני בר מים

שתיית מים היא צורך קיומי ובריאותי ומומלץ להרבות בשתייה. אנשים זקוקים למי שתייה בבית, במשרד ובמקומות משרתי קהל. מסיבות של איכות המים ונגישות הברזים מחפשים אנשים פרטיים, משרדים ומקומות ציבוריים את הדרך הטובה והקלה לאספקת מי שתייה.  מיני בר מים הוא הפיתרון הנח והבריא לאספקת מי שתייה.

החסרונות באספקת מי ברז לשתיה:

ידוע כי מי ברז מכילים חומרים לא רצויים. הם מכילים כמות גבוהה של אבנית, סופחים חלקיקי מתכות הנסחפים בצינורות המים, חלודה, חיידקים ועוד. בניסיון לנטרל את המזהמים והחיידקים נעשה שימוש בכלור שגם הוא אינו חומר טבעי המומלץ לבריאות. זיהום המים גורם לאנשים רבים להעדיף מי שתייה מסוננים או מים מינרלים על פני שתיית מי ברז.

במקומות ציבוריים קיים חיסרון נוסף למי הברז: הברזים ממוקמים לרוב במקומות צדדיים, אשר אינם נגישים או מתאימים לשרת קהל רחב. התקנת מיני בר מים בחדר ההמתנה או במרכז המרחב הציבורי מאפשרת לאנשים רבים (עובדים ולקוחות) להנות ממים נקיים זמינים.

היתרונות בהתקנת מיני – בר מים:

מתקן מיני בר מבטיח אספקת מים נקיים ובריאים יותר ממי הברז.

מתקן המיני בר יכול להיות מוצב במקום נח וזמין במרכז המשרד לנוחות העובדים והלקוחות.

המתקן מספק מים קרים וחמים ויכול לחסוך את הצורך בקומקום למים חמים.

אילו סוגי מתקני מיני-בר קיימים?

קיימים שני סוגים עיקריים: מתקנים לסינון מים ומתקנים של מים מינרלים.

מתקנים לסינון מים: אלה מתקנים המחוברים לברז המים המקומי כגון תמי 4 או אלקטרה בר.. המתקן כולל כמה סוגים של מסנני מים הדואגים לסינון המים מפני חומרים שונים, חיידקים ומזהמים. רוב המתקנים האלה מורכבים משילוב של מסנן פחם ונורה אולטרה סגולית. מסנן הפחם סופח אליו את הלכלוך ומעביר הלאה דרך הסנן מים נקיים. לנורה האולטרה סגולית יכולת לקטול חיידקים ומזהמים.

רוב המתקנים הללו מספקים מים קרים לשתיה ומים חמים להכנת שתיה חמה.

תחזוקת המתקנים דורשת החלפת הסנן אחת לחצי שנה והחלפת הנורה אחת לשנה. לחברות יש שירות של אספקת חלקי החילוף בזמן המתאים אל הלקוח. שירות זה ניתן בתשלום נוסף.

היתרון הוא שהמתקן מתחבר לברז ואינו דורש מאמץ כסחיבה והרמה של מיכלי מים כבדים.

מתקנים של מים מינרלים: מתקנים אלה אינם מחוברים לברז. על המתקן מורכב מיכל גדול המכיל מים מינרלים. מים מינרלים הם מים הנשאבים מבטן האדמה ללא מגע יד אדם. המים הנשאבים ממאגר המים הטבעי הם המים המגיעים למתקני המיני-בר. מים אלה נחשבים למים נקיים מכיוון שהם נשאבים ממקור מים הנמצא עמוק בבטן האדמה. המים נאגרים בין סלעים ולכן אינם נחשפים לזיהומים הנמצאים על פני האדמה כחומרים כימיים. בנוסף, המים נחשבים כעשירים במינרלים. המינרלים הם חומרים הנמצאים באדמה ובסלעים וכך מגיעים אל המים. לחומרים אלה יתרונות בריאותיים רבים. המים עוברים בדיקות איכות תדירות והקפדה על איכותם.

תחזוקת המתקנים דורשת החלפת מיכל המים בכל פעם שהוא נגמר. החברות מספקות שירות של שליחים המביאים את מיכלי המים אל הלקוח.

מתקן בר מים מבטיח שתיית מים נקיים, בטמפרטורה הרצויה, המוצבים במקום הנח לך. מיני בר מים הוא הדרך הקלה לאספקת מי שתייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *