מקום למסיבת רווקים

החלטת להתחתן? מזל טוב. איפה עושים לך החבר’ה את המסיבה? יש הרבה מקומות לבחירה, כשהראשונים שעולים למרבית הבחורים הם מועדון חשפנות. אם הדבר לא מתאים לך או לחברים, אז ניתן למצוא מקום בילוי אחר שבסופו של  דבר יגרום לכם ליהנות ולצחוק, מקום שיאפשר לכם לשתות בירה טובה ואוכל של “בנים” – כל מקום שייתן לכם רגע להרגיש משוחררים. אולי אפילו כבונוס, מקום הבילוי יספק לכם חדר VIP  סגור, ללא אנשים נוספים לידכם. אולי בכלל לסגור את המקום ולהביא הרבה חברים מהעבודה, מהכדורסל

מסיבת רווקים זה משהו שאף אחד לא רוצה לשכוח. מסיבות רווקים אפשר לערוך בסוויטות של בתי מלון עם אוכל שחיתות וחשפנית פרטית. אפשר לנסוע כולם לאילת ולחגוג שם לילה או שניים. לעלות לאניות קזינו ולבזבז קצת, ובעיקר לשתות הרבה אלכוהול – איכותי, או אפילו בירות. הרבה בירות.

מסיבות רווקים הן המקום והזמן לשכוח שאתה אוטוטו מתחתן… מחר אפילו. מסיבות רווקים הן הזמן שבו אתה רוצה את החברים הכי קרובים אליך, מהצבא, מהמחלקה, מהעבודה, או מהילדות איתך. מסיבות רווקים עורכים במקומות בהם כולם זוכרים, שאפשר לגרור אותך הביתה שתוי לחלוטין ושיהיה אולי קרוב מספיק בעיקר אם מחר אתה מתחתן. או שיהיה קרוב מספיק כדי שיהיה מישהו שיטפל בהנג אובר למחרת בבוקר.

מסיבת רווקים – איפה כדאי?

מקומות נוספים בהם ניתן וכדאי לערוך בהן מסיבות יהיו מקומות שבהם יש עניין ואתגר לאנשים. זה יכול להיות משחקי פיינטבול, אפשר לעשות את זה במרוצי קארטינג משוגעים ואפילו ללכת למקום בו יש משחקי ארקייד וסימולטורים. אפרופו סימולטור, אפשר גם לנסוע לעשות סקימולטור בעמק חפר או בגלבוע.. אה.. אתה אומר אבל אני כבר מתחתן אוטוטו מה עכשיו משחקי ילדים. אני רוצה משהו של גברים. ואני גם רוצה שהאפשרויות יהיו רבות ככל האפשר ויהיו גם מרוכזות במקום אחד. אני צריך מקום, מרווח ואשר מאפשר לחברים שלי להרגיש בנוחות. מקום שייתן גם פרטיות וגם תחושה של מרחב. מצוין. המקום בשבילך הוא לינקולן ביליארד, המשלב בירה, חברים, אוכל טוב ומשחק ביליארד טוב.

מסיבת רווקים – לינקולן ביליארד

משחק אחד או שניים להראות לכולם מי השחקן הטוב ביותר ב”משחק הקצינים”. אפשר גם להכניס משחקי ילדים. שור זועם בשביל החבר’ה ולהראות לכולם איך הם נזרקים ממנו במהירות ואפילו להביא לגיקים שביניכם משחקי פלייסטיישן או WII. אירועים בלינקולן ביליארד – כאן ניתן להגשים הרבה חלומות. אפילו עוגה גדולה מקושטת עם קומות ונרות. אפשר להביא לך חבורה של רקדנים שירקדו לך סלסה. הכל לפי התקציב ולפי מידת ההתפרעות. כמו כן, ניתן לארגן מדריכים פרטיים בביליארד לאלו מבינכם שאינם שחקנים מקצועיים. התקשרו עוד היום. בררו מהן האפשרויות. בידקו מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם. תתפלאו! הרבה מאד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *